Witamy na oficjalnej stronie WROACTIV Facebook
Wybierz język: English Polski

Wspieram.to: Wroactiv

22/02/2016 22:18:28

Otwierając w grudniu 2015 roku zapisy na 3 Dziesiątkę Wroactiv, czyniliśmy to, jak zawsze, z zapałem i pełnym przekonaniem, że w wyniku naszego zaangażowania i pracy, zaprosimy Was ponownie na esplanadę Stadionu na start imprezy, nieoficjalnie rozpoczynającej sezon biegowy we Wrocławiu.

I tak też się stanie, mimo iż początek nowego roku przyniósł nam kilka niepokojących sytuacji i niełatwych do zaakceptowania wydarzeń, które w działaniach organizatora wprowadzają stan podwyższonego ciśnienia.

Podkreślając jednoznacznie, całkowicie apolityczne podejście,odczuliśmy wyraźnie wpływ zmian zachodzących w naszym kraju w kontekście zaangażowania licznych podmiotów w proces kształtowania postaw prosportowych. W kilku przypadkach, mimo wcześniejszych deklaracji o współpracy przy organizacji kolejnej "Dziesiątki", spotkaliśmy się z rezygnacją i brakiem pewności. Niemal niemożliwe stało się kontynuowanie rozmów, w obliczu zmian personalnych w zarządach wielu przedsiębiorstw.

To ważna informacja, niezbędna do zrozumienia, jak poważnym przedsięwzięciem, również od strony finansowej, jest bieg uliczny w dużym mieście.

Nie tylko medale, nagrody, pakiety startowe czy pomiar czasu. Czynnikiem determinującym wydatki przy takim wydarzeniu, są ogromne koszty związane z zabezpieczeniem ruchu ulicznego.  Tych wszystkich wydatków nie są w stanie pokryć wpływy z wpisowego oraz środków przekazanych przez współpracujących z nami stale Sponsorów i Partnerów.

Dlatego też,będąc wyjątkowo silnie zdeterminowanymi do przeprowadzenia zawodów, postanowiliśmy uruchomić program na platformie "WSPIERAM TO", który przy zrozumieniu i życzliwości osób zainteresowanych, pozwoli nam nie zmarnować naszej pracy i Waszych oczekiwań. Każda, nawet najskromniejsza forma poparcia finansowego w zamian za szczere podziękowania i atrakcyjne, jak nam się wydaje, nagrody, przybliży nas do zmniejszenia deficytu w budżecie imprezy.


Ze względów logistyczno - finansowych postanowiliśmy zmniejszyć limit uczestników do 1500 osób. Czeka Was też skromniejsza, niż w roku ubiegłym oprawa, choć staramy się zminimalizować te różnice.

Licząc na Waszą wyrozumiałość, bardzo chcemy byście 13 marca wystartowali, rozpoczynając, bądź kontynuując swoją przygodę z bieganiem, dlatego wracamy do pracy.

Do zobaczenia.

https://wspieram.to/wroactiv

https://www.facebook.com/dziesiatkawroactiv/

Wspieram.to: Wroactiv

Sponsorzy

BORAMEX OR_LOGO-2 eee elektrotim f74de3a532ce26111a548bf909a6d9ece199fcddafde31f11cd3e3734662d4ea logo hurtowni